Треньорът на Локомотив Бруно Акрапович проговори пред медиите за първи път след срещата с ръководството на клуба, на която присъстваше и той.
„Продължавам да имам отличен контакт със собственика Христо Крушарски и съм му задължен. Аз продължавам да правя всичко, което зависи от мен, за да му донеса успех. Имах разговор с футболистите и мисля, че проявиха разбиране. Сега остава да се види резултат на терена. Те са тези, от които най-много зависи да се измъкнем от тази ситуация. Аз винаги се опитвам да извличам максимума от всяко положение и съм уверен, че така ставам по-силен“, заяви Акрапович, цитиран от „Меридиан мач“.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход