Голмайсторът за Локомотив Пловдив днес Ален Ожболт даде интересно интервю след края на срещата със Славия:
„Причината да вкараме толкова бързо бе, защото нашата тактика беше да направим веднага висока преса. Те допуснаха грешка и ние се възползвахме. Не взехме трите точки, защото бяхме много уморени. Имахме само 1 тренировка за да подготвим тактиката за този мач. В такъв състав до сега не бяхме излизали. Доволен съм от първото полувреме и от себе си, и от моите колеги. През второто полувреме може би умората си каза думата. Само тичахме напред-назад, защото изгубихме владеенето на топката. Септември е добър отбор. Няма да ни дадат пътя към финала просто ей така. Ще трябва да се потрудим и да спечелим. Нашият треньор знае, как да се справи със сгъстения цикъл, който следва, и ще се справи.“
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 22:50 Твърдения за агресия в Пловдив: Младеж с тротинетка е изритал баща на Гребната база ВИДЕО
- 21:00 „Дайте IBAN да преведа за найлони": Шофьор избухна с ироничен апел към общината