Капитанът на Ботев (Пд) Лъчезар Балтанов разкри коя е голямата му мечта, свързана с футбола. Халфът даде мнение и за турнира за Купата на България, в който „канарите“ имат шанс да се изправят на финал срещу вечния си съперник Локомотив.
„Аз от 5 години съм в Ботев и не съм играл на стадион „Христо Ботев“. Сигурен съм, че ако днес играехме на него срещу ЦСКА, щеше да има 30 000 зрители по трибуните. Моята мечта е да изведа с капитанската лента Ботев на този стадион. Ако се класираме на финал и играем срещу Локомотив, това ще е огромна тръпка за всеки пловдивчанин. За нас като професионални футболисти също ще бъде тръпка да докажем кой е господар на Пловдив“, заяви Балтанов в интервю за „Меридиан мач“.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 22:50 Твърдения за агресия в Пловдив: Младеж с тротинетка е изритал баща на Гребната база ВИДЕО
- 21:00 „Дайте IBAN да преведа за найлони": Шофьор избухна с ироничен апел към общината