Старши треньорът на Ботев (Пловдив) Николай Киров заяви, че равенството между „канарчетата“ и Черно море е закономерно. Белия отличи двамата футболисти под рамката в срещата.
„Повече единоборства, повече борба, по-малко футбол, връх взеха двамата вратари. Спокойствие нямаше, всяка точка в първата шестица е важна. Равенството днес е закономерно. Дайте да не правим още от сега сметки, има още 11 кръга, всяка точка е важна, класирането ще определи кой какво е заслужил в шампионата. А да не забравяме и турнира за Купата на България. Видяхте днес, че Черно море е един доста стойностен отбор. Джонатан Перейра има някакво разтежение, не съм говорил още с доктора, но веднага затворихме успешно зоната“, сподели Белия пред DIEMASPORT след мача във Варна.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие