Старши треньорът на Ботев (Пловдив) Николай Киров определи група от 18 футболисти за предстоящия двубой с Лудогорец. Срещата със „зелените“ е във вторник от 15:00ч. на „Лудогорец арена“ в Разград.
В сравнение с последния шампионатен мач наставникът на „канарчетата“ извършва една промяна. На мястото на контузения Лазар Марин сред 18-те попадна Атанас Зехиров.
В понеделник сутринта „канарчетата“ проведоха тренировка на „Футболен комплекс Ботев 1912“. След нейния край пловдивчани отпътуваха за Разград, където ще бъдат на режим преди сблъсъка с шампионите.
Феновете на Ботев ще бъдат настанени в сектор „Гости“ на „Лудогорец арена“. Билетите за „жълто-черните“ привърженици ще бъдат на цена 8 лева, а касата пред сектора ще отвори врати 2 часа преди началния съдийски сигнал.
Ето и групата на Ботев:
Даниел Кайзер, Иван Чворович, Филип Филипов, Кристиан Димитров, Димитър Пиргов, Костадин Ничев, Джонатан Перейра, Радослав Терзиев, Атанас Зехиров, Еберт Кардосо, Радослав Апостолов, Лъчезар Балтанов, Тодор Неделев, Васил Шопов, Антонио Вутов, Кристиан Добрев, Антон Карачанаков, Феребори Доре
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход