Билетите за четвъртфиналната среща Ботев – Черно море свършиха. Това информираха преди минути от жълто-черния клуб.
„Уважаеми ботевисти,
Информираме Ви, че билетите за Централната трибуна на „Футболен комплекс Ботев 1912“ за предстоящия 1/4-финал от турнира за Купата на България срещу „Черно море“ вече са продадени!
Призоваваме всички „жълто-черни“ привърженици, които все още не са си закупили билет за мача, да побързат, тъй като вече се разпродават оставащите билети за трибуна „Юг“ и трибуна „Север“, а очакванията са същите да свършат още преди деня на мача.“
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 22:50 Твърдения за агресия в Пловдив: Младеж с тротинетка е изритал баща на Гребната база ВИДЕО
- 21:00 „Дайте IBAN да преведа за найлони": Шофьор избухна с ироничен апел към общината