Ботев Пловдив започна подготовка за новия сезон тази вечер. Малко след 18 часа на базата в Коматево за тренировка излязоха 20 футболисти.
Това са:
Вратари: Георги Аргилашки, Стелиян Ангелов и Янко Георгиев.
Защитници: Димитър Пиргов, Костадин Ничев, Радослав терзиев, Лазар Марин, Филип Филипов, Еберт Кардосо и Атанас Чернев.
Полузащитници и нападатели: Станислав Шопов, Васил Шопов, Лъчо Балтанов, Димитър Тонев, Радослав Апостолов, Антон Карачанаков, Иван Василв, Запро Динев, Антонио Вутов и Иво Казаков.
Утре към Ботев Пд ще се присъединят Джонатан Перейра и Александър Тонев. Зехиров и юношата Благовест Данчев пък се появиха с патерици. Крис Добрев също е контузен, но излезе за лека тренировка. Неделев, Кристиян Димитров и юношата Станислав Работов също отсъстваха заради ангажименти с националните гарнитури.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие