Отборът на Ботев (Пловдив) осъществи двоен трансфер на вратарския пост. „Канарчетата“ се подсилиха с Янко Георгиев и Георги Аргилашки, като договорите и на двамата са за срок от две години.
Янко Георгиев е роден на 22 октомври 1988г. в Бургас. Юноша е на Черноморец (Бургас), като е играл още за отборите на Поморие, Нефтохимик, ПФК Бургас, а за последно носи екипа на столичния Септември.
Георги Аргилашки е роден на 13 юни 1991г. в Пловдив. Юноша е на Марица (Пловдив), като е пазил за отборите на Брестник, Лудогорец, Пирин (Разлог), Пирин (Благоевград), Верея и Берое.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие