Старши-треньорът на Локо Пд говори след отпадането от Етър в баражите за седмото място:
„Не се случи да вкараме бърз гол. имахме възможности през първото полувреме. Оставих някои играчи да почиват. Митко Илиев имаше проблеми с мускулатурата. Везалов също беше с болежки. Не исках да рискувам с тях, предстои ни най-важния мач. 5-6 титуляри не играеха днес. Исках да дам възможност на някои да починат. Ще намерим нашата форма след 3-4 дни. Ще гледаме мача на Ботев с Берое. На 15-и ще сме с най-добрия си отбор. Нормално е при толкова много мачове да се натрупа отбора. Митко Илиев е с много важна роля в нашия отбор. Шансовете срещу Ботев са 50 на 50. И ние, и Ботев Пд отиваме за Купата. Там нищо което се случило до сега няма да има никакво значение. Какъв ултиматум да имам от Крушарски за финала! Това е един мач, отиваш и го играеш!“
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие