„Много съм доволен от първото полувреме. През втората част не толкова много, но това е нормално. на терена се появиха играчи, които не са запознати с нашата игра и тактика. Поздравявам момчетата, че след вчерашната тежка тренировка, днес успяха въобще да стоят на краката си. Отиваме в София за да биел Лудогорец. Възможно е, един мач е! Искаме и суперкупата. На Жоро Илиев футбола му е много ясен. Радвам се, че е тук и ще покаже на младите, как да се влагат в тренировките и мачовете. Езе няма как да се контузи. той е такъв тип играч, че винаги се хвърля с цялото си сърце в мачовете.“
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие