Черно-бял десант ще тръгне утре сутрин за Велико Търново, за да подкрепи Локо Пд в супер важния четвъртфинален мач за Купата на България срещу Етър. Близо 100 автомобила и бусове с фенове на смърфовете се очакват да потеглят към Старата столица, а 1 автобус от безплатната екскурзия на клуба също вече е запълнен изцяло, разкриха започнати пред PlovdivDerby.com.
Най-нетърпеливите фенове на Локо Пд вече са в Търново, разкриха наши източници. Голяма група запалянковци е тръгнала за мача още от днес.
Очаква се към черно-бялата торсида са се присъединят и фенове на Локомоти ГО, които са в приятелски отношения с ултрасите на смърфовете.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 22:50 Твърдения за агресия в Пловдив: Младеж с тротинетка е изритал баща на Гребната база ВИДЕО
- 21:00 „Дайте IBAN да преведа за найлони": Шофьор избухна с ироничен апел към общината