Ръководството на Ботев (Пд) обмисля ход, който може да се окаже решаващ за доброто бъдеще на клуба в следващите години. Шефовете на жълто-черните ще отправят оферта на треньора Николай Киров – Белия за нов договор. Сегашният контракт на специалиста изтича през лятото на 2020 година.
В Коматево обаче искат да се вслушат в гласа на феновете и още отсега да „бетонират“ треньора за по-дълъг период.
Финансовите условията по новия договор естествено ще бъдат по-добри от тези по настоящия контракт, твърди в днешния си брой „Меридиан мач“.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 22:50 Твърдения за агресия в Пловдив: Младеж с тротинетка е изритал баща на Гребната база ВИДЕО
- 21:00 „Дайте IBAN да преведа за найлони": Шофьор избухна с ироничен апел към общината