Фенклуб „Локомотив Пловдив“ има удоволствието да покани за пореден път всички малки, големи и още по-големи черно-бели привърженици да празнуваме 1-ви юни заедно. Тази година празненството ще е съчетано с фенския турнир „Легендите не умират”.
На разположение на смърфчетата сме подготвили страхотни забавления и атракции. На разположение ще бъде и аниматор, който ще се грижи за доброто настроение и занимавките на децата. Празникът ще започне в 10:00 ч. и ще продължи до към 13:00 ч., като за всички черно-бели малчугани ще има подаръци и голяма торта накрая!
Очакваме Ви на 2ри юни от 10:00 ч. на Лаута!
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие