Документите за концесиите на стадион Локомотив в парк Лаута и терена в Тракия предвиден за база на Локо Пд са внесени в 4-те министерства, които трябва да одобрят бъдещата процедура.
Това е разкрил кметът на Пловдив Иван Тотев пред фенове на клуба, с които се е видял днес. Както е известно Тотев и представили на феновете се договориха всяка седмица да правят кратки регулярни срещи, на които да ги информира, как се движат нещата около концесиите. След като подписите от 4-те министерства бъдат получени ОС съвет ще гласува отдаването на концесиите.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход