Новият треньор на Ботев Пловдив Желко Петрович стартира със селекцията още в първия ден, в който на практика пое отбора!
Както ви информирахме черногорецът проведе днес своето първо занимание с жълто-черните. PlovdivDerby.com научи, че Петрович е довел днес със себе си двамата холандски футболисти, които се очакват да парафират с пловдивчани! Играчите ще се качат на лагера в Велинград.
PlovdivDerby.com научи още, че става въпрос за опорен халф и полузащитник! Очаква се утре на насрочената пресконференция Желко Петрович да разкрие имената им.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие