„Черно-бели братя,
Мачът за Купата на България чука на вратата! Време е да се съберем под знамената и да подкрепим Пловдивския любимец в тази важна среща. Вярваме, че черно-белите футболисти могат да изиграят мача на висота и да направят голямата крачка към големия ФИНАЛ! Подкрепи Пловдив, подкрепи Локомотив!
Очакваме ви на Лаута във вторник, 16 април 2019 г. Мачът започва от 19.00 часа.
Предвид очаквания засилен интерес към двубоя вярваме, че клубът ще предприеме необходимите действия за улесняване на продажбата на билети и влизането на стадиона, като отвори още една каса. Денят е работен, трафикът в Пловдив ще бъде по-интензивен и се очаква струпване на хора непосредствено преди началото на мача. Нека всеки направи нужното да е навреме на стадиона.
ПОДКРЕПЕТЕ ПЛОВДИВСКИЯ ЛЮБИМЕЦ!!!“
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 22:50 Твърдения за агресия в Пловдив: Младеж с тротинетка е изритал баща на Гребната база ВИДЕО
- 21:00 „Дайте IBAN да преведа за найлони": Шофьор избухна с ироничен апел към общината