Третият в анкетата сред професионалните футболисти за най-добър играч през отминалия сезон в Първа лига – Георги Илиев потвърди, че е подписал договор за 6 месеца с Локо (Пд).
„Щастлив съм от това и изобщо не съм се колебал къде да продължа, след като получих офертата от Локо. Искам да играя в първия кръг от новото първенство срещу Черно море. Във Варна имам много приятели, но и хора, които загубиха доверието ми“, коментира Георги Илиев, цитиран от „Меридиан мач“.
Той трябва да изиграе 13 мача, за да се изкачи на върха в класацията на играчите с най-много мачове в елита за всички времена.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие