Уважаеми ботевисти,
в навечерието на историческия финал за Купата на България между отборите на „Ботев“ и „Локомотив“ Пловдив се обръщам към Вас със следния призив:
Предстои ни финал, който всички в „жълто-черно“ трябва да спечелим заедно!
Нека превърнем националния стадион „Васил Левски“ в триумф на красотата, вярата и борбата!
Нека любовта ни към „Ботев“ се извиси над низките страсти и демонстрираме духовното величие на древния и вечен Пловдив!
Нека спечелим уважението и симпатиите на футболната общественост в цялата страна, демонстрирайки за пореден път своето европейско поведение и неистова подкрепа за своите „жълто-черни“ любимци!
Всеки един от нас ще играе на този финал!
Нека запазим с гордост и достойнство своето място в историята!
САМО БОТЕВ!
С уважение: Георги Самуилов
Председател на Съвета на директорите на ПФК „Ботев“ АД
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие