Готов е финансовия анализ за двете концесии, които Локомотив Пловдив поиска от община Пловдив – Стадиона в парк Лаута и терена в Тракия. PlovdivDerby.com научи, че софийската фирма, която бе наета от общината да извърши анализа и чиито представители посетиха преди няколко месеца Лаута и терена в квартал Тракия, са входирали документите.
Какво предстои!
Сега община Пловдив трябва да предвижи всички документи през 5 родни министерства, които да дадат зелена светлина за концесиите. След като това се случи община Пловдив ще може да премине към гласуването им за окончателното отдаване на стадиона и терена в Тракия на Локомотив Пловдив.
* Коментарите под тази статия не изразяват мнение и позиции на собтвениците на медията, както и на нейните автори. PlovdivDerby.com не носи отговорност за съдържанието на читателските коментари. Молим да се въздържате от обидни квалификации, заплахи, расова нетърпимост и т.н.
Прочетете още
- 23:00 Дневен хороскоп за 26 април: Везни - гледайте спокойно на живота, Риби - засилете контактите с хората
- 11:00 ФБР тършува дома на стрелеца от Вашингтон, разкриха коя е била мишената му СНИМКИ
- 09:00 "Не падат от небето": Тумба кучета разбуни духовете в Карлово СНИМКА
- 10:00 Сив джип блесна с "майсторско" паркиране в софийския Люлин СНИМКИ