Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) е гост на Септември (София) в мач от плейофите на втората осмица. Срещата е утре (12 април) от 19:30ч. на стадион „Васил Левски“. Двубоят ще бъде ръководен от рефера Никола Попов.
Наказан за срещата е Парвиз Умарбаев. В групата попаднаха националът до 18 години Филип Колев, както и играещият при U19 Уирис Густаво.
Групата на Локомотив:
Илко Пиргов, Стамен Бояджиев, Лукас Масоеро, Милош Петрович, Асен Георгиев, Йосип Томашевич, Димитър Везалов, Уирис Густаво, Янко Ангелов, Игор Банович, Елитон Жуниор, Един Бахтич, Никола Марич, Абделхаким Буна, Бирсент Карагарен, Момчил Цветанов, Филип Колев, Димитър Илиев, Анте Аралица, Ален Ожболт
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 22:50 Твърдения за агресия в Пловдив: Младеж с тротинетка е изритал баща на Гребната база ВИДЕО
- 21:00 „Дайте IBAN да преведа за найлони": Шофьор избухна с ироничен апел към общината