Капитанът на Локомотив (Пловдив) Димитър Илиев направи коментар за жребия във втория предварителен кръг на Лига Европа, който изпрати неговия тим срещу победителя от двойката между Спартак (Търнава) и Радник (Биелина).
„Като се има предвид противниците, които можеха да ни се паднат, няма от какво да сме недоволни. Мисля, че ще играем срещу Търнава и там шансовете ще са изравнени. Със сигурност имаме по-голям шанс срещу тези отбори, отколкото срещу АЗ Алкмаар и Стяуа например. Ако са изпълнени всички препоръки, ще домакинстваме на Лаута. Нека на 25 юли феновете да дойдат. Ако стадионът е пълен, шансовете се увеличават още повече“, каза Димитър Илиев, цитиран от Спортал.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие