„Антон Карачанаков е на инжекции и днес тренира на 100% с тима. Ще видим, какво ще е състоянието му, но го готвим пълноценно за мача с Черно море. Сашо Тонев работи много здраво, за да влезе възможно най-скоро в ритъм. От следващата седмица той ще се включи в игровите тренировки със съотборниците си, като паралелно с това ще продължи и индивидуалната работа с него.“ Това заяви Николай Киров пред PlovdivDerby.com след днешната контрола с Марица, спечелена от канарчетата с 2:0.
Веднага след контролната среща Николай Киров се запъти към кабинета си, където ще гледа записи на тима от морската ни столица.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход