Собственикът на Локо (Пд) Христо Крушарски е започнал разговори с Асен Георгиев за нов договор. Настоящият контракт на защитника изтича в края на сезона и той няколко пъти обяви, че иска да остане на „Лаута“. По време на паузата имаше информации, че към стигалия и до националния отбор юноша на Левски има интерес дори от хърватския гранд Динамо Загреб, но конкретни оферти в клуба така и не постъпиха.
В крайна сметка лекувалият сериозна контузия през първата половина на миналата година футболист остана при „черно-белите“. Очаква се босът лично да се споразумее с Георгиев, който при Бруно Акрапович не може да се утвърди трайно в титулярния състав. Треньорът обаче също бе категоричен, че иска да използва Асен и оцени високо качеството на играта му с глава, дългите пасове и цялостното влияние, което оказва на съотборниците си. Няма да е изненада, ако именно последният стартира и днес на стадион „Ивайло“. След силния двубой, който изнесе на „Герена“, Митко остана извън групата за домакинството на Септември, защото непосредствено преди него му се роди второ дете. В състава на Локо за днешната среща се завръща сърбина Милош Петрович, който изтърпя наказанието си за натрупани картони.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход