Президентът на Локо Пд Христо Крушарски направи култов коментар в собствен стил по повод жребия за Лига Европа. Той говори пред bTV за двата възможни съперника Спартак Търнава и Радник Биелина:
„Аз съм готов винаги за бой, така че мен няма какво да ме изненада. Разузнаването работи, ние сме от КГБ, така че задръжки нямаме. Момчетата се готвят за победи. Ние никога не се предаваме“, заяви Крушарски.
Той каза, че няма да има нови попълнения в тима, но най-вероятно към Локо ще се присъединят поне още един или двама играчи. По-голямата част от ядрото на състава бе запазена.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие