Едно от зимните попълнения на Ботев (Пловдив) Лазар Марин е с контузия след мача със Славия. Защитникът е с пукната кост на предмишницата, а травмата получи в заключителните минути на двубоя с „белите“.
Лечението на травмата ще отнеме повече от седмица и бекът ще пропусне следващите две срещи на „канарчетата“. В тях пловдивчани се изправят срещу Лудогорец и Верея.
В сутрешната тренировка на „жълто-черните“ Марин тренира с отбора единствено в началната част. След това бранителят проведе индивидуално занимание на един от терените на базата.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход