Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) излиза днес (21 юни) срещу Сабаил (Азербайджан) във втората контрола от подготвителния си лагер. Черно-белите ще играят от 15:00 часа на терена на комплекс „Пири“ в Банско. В първата си проверка пловдивчани отстъпиха на Академия Пандев с 0:1 в село Рилци.
Междувременно Локомотив продължава със заниманията си в Самоков и Говедарци. Към другите юноши Октай Юсеин и Мартин Паслалев, се присъедини и Филип Колев. Той беше с България U18 на турнира „Валентин Гранаткин“ в Русия, а сега тренира наравно с първия отбор на „черно-белите“.
Пробен период в тима продължават да карат Дейвид Малембана и Николай Николаев.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие