Локомотив Пловдив остави столичния Септември да мечтае, че има шансове да отстрани смърфовете на полуфиналите за Купата на България.
Черно-белите загубиха гостуването си на столичния тим с минималното 1:0, а Бруно Акрапович съхрани някои от основните си футболисти за важните мачове за Купата. Така на терена видяхме юноши като Уирис Густаво и Филип Колев в мача, който определено нямаше огромно значение за класирането на Локо напред в плейофите за седмото място.
Единственото попадение до реализира Суад Сахити, който се разписа в 33-ата минута. Това е първият от четирите мача между съставите, които ще имат още три сблъсъка помежду си за по-малко от месец.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 22:50 Твърдения за агресия в Пловдив: Младеж с тротинетка е изритал баща на Гребната база ВИДЕО
- 21:00 „Дайте IBAN да преведа за найлони": Шофьор избухна с ироничен апел към общината