Носителят на Купата на България Локомотив Пловдив качи трофея на връх Вихрен на височина 2914 метра и поздрави всички българи:
„Вдигнахме купата още по-високо! Слънчевият връх Вихрен отразява красотата на Пирин планина от Купата на България.
Локомотив Пловдив поздравява всички българи!“
Във пост във фейсбук със същата снимка от фенклуба написаха: “
Победителите покоряват върхове!
Лъчите на заревото се отразяват в Купата на България, последния трофей на Пловдивския любимец, кацнала на връх Вихрен, и политат над бездната към мраморното било на суровия Пирин! Пожелаваме на играчите в черно и бяло да покорят нови футболни върхове, а ние ще ги подкрепяме навсякъде. На върха и в сърцата на пловдивчани има място само за един и това е Локо Пловдив!“
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие