Носителият на Купата на България Локомотив (Пловдив) бе първият отбор от родния елит, който започва с контролите. “Смърфовете” загубиха с 0:1 от македонския Академия Пандев. Срещата се игра в село Рилци, Благовеградско.
Резултатът бе открит още в петата минута на срещата, когато след двойно подаване Люпче Дориев излезе на чиста позиция и реазлизира. Това остана и единственото попадение в срещата. Карагерен можеше още първото полувреме да изравни, но ударът му от дистанция срещна напречната греда. През втората част с много сериозен пропуск се отчете Аралица.
ЛОКО (ПЛОВДИВ) – АКАДЕМИЯ ПАНДЕВ 0:1
0:1 Дориев (5)
ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ): Мартин Луков, Йосип Томашевич, Стивън Езе, Лукас Масоеро, Николай Николаев, Петър Витанов, Елитон, Момчил Цветанов, Един Бахтич, Ален Ожболт, Бирсент Карагарен
АКАДЕМИЯ ПАНДЕВ: Душан Канбракович, Томислав Илиев, Михаил Маневски, Диме Димов, Кристиян Иванов, Гьорги Стоилов, Горан Томовски, Кристян Стойковски, Сашко Пандев, Даниел Милованович, Люпче Дориев
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие