Луд късмет е на път да остави Слави Шопов в Ботев Пловдив. Канарчетата имат възможност да спрат най-големия си талант да замине за Италия, разкрива Glas.bg! СПАЛ напират за футболиста, но се оказа, че не могат да си го позволят. Освобождаващата клауза в договора на Шопов е около 300 000 евро, които СПАЛ в момента не могат да извадят.
Те са предложили на Ботев Пд да започнат да плащат на части и то едва след 6 месеца, и точно недоимъка в италиански клуб може да направи така, че жълто-черните да извадят луд късмет, и да задържат футболиста си, имайки възможност да отхвърлят офертата.
* Коментарите под тази статия не изразяват мнение и позиции на собтвениците на медията, както и на нейните автори. PlovdivDerby.com не носи отговорност за съдържанието на читателските коментари. Молим да се въздържате от обидни квалификации, заплахи, расова нетърпимост и т.н.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 22:50 Твърдения за агресия в Пловдив: Младеж с тротинетка е изритал баща на Гребната база ВИДЕО
- 21:00 „Дайте IBAN да преведа за найлони": Шофьор избухна с ироничен апел към общината