Треньорът на Ботев (Пловдив) Николай Киров отказа да говори пред медиите след победата над Несебър с 3:1 вчера, но все направи кратко изявление. "Много се притеснявам за това, че не можем да пресираме противника. От фаза защита към фаза атака сме изключително бавни и нямаме никаква реакция. Нямаме преливане между линиите. Това е доста притеснително", каза Киров пред "Меридиан Мач".
"Не знам все още дали ще може да използваме Доре и Кардосо предвид процедурата по картотекирането им. Надявам се до мача със Славия всичко да е наред. Имаме да подобрим нещата в игрови план. Селекцията приключи", обяви Белия.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход