Носителят на Купата на България Локомотив Пловдив започна подготовка за участието си в Европа и за новия шампионат у нас с 24 футболисти.
В групата на черно-белите се появиха 4-ма играчи на проби. Това са Денислав Станчев от Верея, Светослав Диков, играл последно в Словения, Николай Николаев от Хебър и Георги Ралев от Нефтохимик. Тренировки започнаха и 6-ма юноши- вратарят Павлин Евтимов, Архан Юсуф и Димитър Законов, които бяха под наем в Арда, Петър Главчев, Мартин Паскалев и Октай Юсеин.
Останалите играчи са: Мартин Луков, Илко Пиргов, Стамен Бояджиев, Йосип Томашевич, Лукас Масуеро, Милош Петрович, Мустафа Абдулахи, Уирис Густаво, Елитон Жуниор, Никола Марич, Момчил Цветанов, Ален Ожболт, Бирсент Карагарен и Димитър Илиев.
Стивън Езе, Парвиз Умарбаев, Един Бахтич и Анте Аралица ще се присъединят в следващите няколко дни. Те са получили по-голяма почивка от Бруно Акрапович.
На Лаута пристигна и чаканият защитник Давид Малембана от Мозамбик, който обаче не тренира днес.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие