Още една фирма се включи в почистването на Колежа, научи PlovdivDerby.com. Това е пловдивската компания ПИМК, която помогна за извозването на отпадъците в днешния ден.
Както е известно, основната работа по почистването се извършва от фирма „Заправянови“, които се справят излючително бързо със своята задача. Почистването на стадион „Христо Ботев“ върви с пълна сила, като освен него са направени и изкопите за цялата хидроизолация в сектор „А“. Предстои изпомпването на събралата се вода в подземията и възстановяването на самата хидроизолация. Дейностите по почистването се очаква да приключат още утре.
От четвъртък се очаква на Колежа да влезнат проектантските екипи на арх. Савов, които да започнат същинската си работа.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 22:50 Твърдения за агресия в Пловдив: Младеж с тротинетка е изритал баща на Гребната база ВИДЕО
- 21:00 „Дайте IBAN да преведа за найлони": Шофьор избухна с ироничен апел към общината