Старши-треньорът на Ботев Пловдив заяви, че съжалява за това, че неговият отбор не е победил днес в Стара Загора:
„Днес съжалявам, че не взехме трите точки. През повечето време контролирахме двубоя, създадохме и не малко положения. Хубавото е, че до края търсихме победата. Имахме много тежка седмица. Издържахме физически, благодарение на лекарския щаб и на кондиционния специалист Атанас Николов. Надяваме се контузията на Пиргов да не е сериозна. Бъдещето ще покаже готови ли сме за Купата на България. Ще се борим и на двата фронта. Искаме и четвъртото място в Първа лига! „
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 22:50 Твърдения за агресия в Пловдив: Младеж с тротинетка е изритал баща на Гребната база ВИДЕО
- 21:00 „Дайте IBAN да преведа за найлони": Шофьор избухна с ироничен апел към общината