Шефовете на Ботев Пловдив се събират днес на базата на канарчетата в Коматево. Причината е заседание на Борда на директорите. Очаква се за него на базата да пристигне и собственикът на клуба Георги Самуилов. Събранието е предварително планирано и на него ще се обсъдят важни за канарчетата въпроси, които трябва да минат през Борда.
Със сигурност началниците на жълто-черните ще дискутират и вчерашното посещение на стадион Христо Ботев на представители на строителната фирма Главболгарстрой. Очаква се до 2 седмици от компанията, която построи много значими спортни сгради у нас, да дадат своята оферта за строителни дейности по стадион Христо Ботев.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие