Футболистът на Ботев Пловдив – Васил Шопов, ще разтрогне договора си с клуба, научи GONG.BG. Играчът имал семейни проблеми и искал да бъде близо до семейстовото си. Поне така е споделил самият футболист пред ръководството на „канарчетата“. Нашата медия научи, че четири отбора веднага са заявили намерение да привлекат в редиците си Шопов. Това са Черно море, Царско село, Арда и Хебър. В следващите дни ще стане ясно бъдещето на състезателя.
Проверка на PlovdivDerby.com показа, че информацията на колегите от Гонг отговаря на истината. Преди няколко дни Шопов е имал разговор със спортно-техническото ръководство на канарчетата, като преговорите са били точно в тази посока.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие