Димитър Везалов няма да продължи кариерата си в Локо Пд. Това разкри самият той пред PlovdivDerby.com.
“Благодаря на всички, че направихте тази мечта реалност!
Благодаря Ви колеги и приятели за всяка една секунда прекарана с вас, за всяка споделена емоция и за завоюваната купа!
Благодаря на феновете на Локомотив, които не спряха да подкрепят любимият си отбор и останаха верни дори в най-тежките моменти, когато най-много имахме нужда от тях!
Пожелавам на всички свързани с този ВЕЛИК КЛУБ още много незабравими победи и нека началото да бъде мачът за суперкупата на България!!!
Оставам ЛОКОМОТИВЕЦ завинаги!
САМО ЛОКО!!!”
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие