Преди минути стартираха и днешните празненства в черно-бяло на Лаута. Там вече започнаха да се събират фенове, които заедно с отбора ще направят шествие до Община Пловдив, където пък ще покажат Купата, спечелена вчера срещу Ботев Пд.
С аплодисменти бе посрещнато шампионското трабантче на Лаута, което бе докарано с влекач, но малко по-късно бе яхнато лично от собственика на черно-белите Христо Крушарски!
Около 20 минути преди 18:00 часа Христо Крушарски яхнал трабантчето, шофирано от Атанас Узунов, поведе рейса с играчите на Локо Пд и феновете към сградата на Община Пловдив.
Около 18:15 часа шествието на смърфовете достигна до кръстовището на Мария Луиза и Източен. В18:30 часа шествието на Локо Пд достигна подлеза на Централна поща.
Около 18:45 часа шествието на Локо Пд пристигна пред Община Пловдив. Тотев прие в голямата зала в Община Пловдив носителя на Купата на България.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие