Отборът на Ботев (Пловдив) проведе сутрешна тренировка на „Футболен комплекс Ботев 1912“. Наставникът на „канарчетата“ Николай Киров бе разделил състава си на две групи.
В първата бяха футболистите, взели участие в равенството срещу Лудогорец. Те направиха лека тренировка, а след нея „жълто-черните“ ще имат възстановяване в СПА-центъра на клубната база.
Във втората група се включиха останалите играчи, за които бе предвидена пълноценна тренировка. Дебютно занимание с мъжкия тим на Ботев направи 17-годишният нападател от школата Георги Трифонов.
До мача с Верея пловдивчани ще тренират по веднъж на ден. Двубоят със старозагорци е в събота от 17:30ч. на „Футболен комплекс Ботев 1912“.
Ето и тренировъчната програма на Ботев:
сряда: 10:30ч.
четвъртък: 15:00ч.
петък: 15:30ч.
събота: 10:00ч.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход