Не се срамувам от ПП-ДБ, Христо Иванов направи добра Конституция. Това заяви в кулоарите на Народното събрание лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов. Той представи през периода законопроекти, подписани от ГЕРБ-СДС, ПП-ДБ и ДПС.
"Новото служебно правителство ще бъде избрано по същия начин, по който избирахме старото, само че не от президента Радев, а в случая избрания от него Главчев", допълни Борисов.
Бойко Борисов каза още, че от ГЕРБ са готови за изборите.
"В едно парламентарно мнозинство трябва да има по-широка палитра от подкрепа", каза още лидерът на ГЕРБ.
Прочетете още
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
- 13:00 Електрическо возило прегази крачето на дете в центъра на Пазарджик
- 14:00 Появи се теория за "заговор" срещу БДЖ, целящ фалит на железницата и раздаването й на бизнесмени
- 14:33 SpaceX изстреля мистериозна капсула: Никой не знае какво точно има на борда ВИДЕО
гост 11:01, 04.04.2024
хората се срамуват обаче