Николай Денков кани Бойко Борисов на публичен дебат. Това стана ясно от видеообръщение, публикувано на страницата на "Продължаваме промяната":
"Разбрах, че Борисов се е разсърдил за един плакат. Защо? Не знам. Целта на плаката е да провокира хората да се замислят какъв е изборът, който трябва да направят на 9 юни.
За да няма сърдити, каня го на публичен дебат по някоя от обществените телевизии.
И двамата сме били премиери, и двамата сега сме кандидати.
Нека да минем през темите, които интересуват хората. Готов съм да говоря за всичко. От доходите, през инфраструктурата, до международните предизвикателства пред България.
И нека хората да видят и сами да преценят, да направят своя информиран избор."
Прочетете още
- 09:00 Александър Сано: Културата е битка за оцеляването ни като нация ВИДЕО
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 17:00 Деца превърнаха „Витошка" в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО
- 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол