Депутатите събраха кворум в Народното събрание. Регистрираха се 127 народни представители, въпреки отказа на БСП да участват в днешните дебати. Те останаха на площада при протестиеащите.
Днешното заседание на парламента се провежда на фона на планирания голям протест в София.
Протестиращите започнаха да се събират в Триъгълника на властта.
Около бившия Партиен дом има засилено полицейско присъствие. Граждани, които искат да се присъединят към протеста биват проверявани на случаен принцип за забранени вещества.
Припомняме, че по-рано днес полицията откри скрити павета, камъни, палки, ножове, както и коктейли "Молотов".
Прочетете още
- 09:00 Александър Сано: Културата е битка за оцеляването ни като нация ВИДЕО
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 17:00 Деца превърнаха „Витошка" в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО
- 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол
