По темата със сформирането на правителството и ролята на убития бизнесмен Алексей Петров, Кирил Петков бе категоричен, че никога не е имало среща между него, Борисов и Петров, още повече пък в Самоковския девически манастир, каквито слухове се появиха в публичното пространство.
"През интригите за всякакви логистики се измества общественото мнение. Никога не е имало среща между мен, Борисов и Алексей Петров. Никога не съм получавал обаждания за насрочване на срещи. Единствените хора, които взехме решение (за разговори с ГЕРБ, бел. ред.), бяхме аз, Асен Василев и лидерите на ДБ. Намесването на името на Алексей Петров е просто отвличане на общественото внимание. Пак ще повторя – аз, Борисов и Алексей Петров никога не сме имали среща", поясни Петков.
Той добави, че първата среща на ПП-ДБ с лидера на ГЕРБ е била в българския парламент.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 14:00 Куриер или нарушител? Спор за паркиране завърши с обвинение за удар по автомобил