Вътрешният министър Младен Маринов обяви, че няма да приеме оставката на шефа на ОД на МВР в Бургас. По-рано през деня Маринов се срещна с премиера Бойко Борисов.
"Обсъдихме ситуацията, създала се до плаж „Росенец“. Говорих с кмета и директора на ГДНП гл.комисар Христо Терзийски, който е на място. Категорично е мнението, че е взето единствено правилното решение, за да няма ескалация.
Професионалното ръководство защити действията на директора на ОДМВР-Бургас ст.комисар Радослав Сотиров, съобщи Нова. При това положение няма да приема оставката му и ще докладвам на премиера Бойко Борисов", каза Маринов.
Прочетете още
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка
- 22:00 Гризачите стават все по-устойчиви на отрови - задава ли се нова пандемия?
- 21:00 Докато чакаме безопасни пътища: В Казанлък кърпят дупки направо в локвата ВИДЕО
- 00:01 Днес е 26.6.2026 - огледалната дата, която според мнозина сбъдва желания
Бога 17:21, 11.07.2020
Гарвана ,гарванът око НЕ вади
ИГОР 20:07, 11.07.2020
МИНИСТЪРА ДА СЕ МАХА ЩОМ НЕ МОЖЕ ДА УПРАВЛЯВА ПОДЧИНЕНИТЕ СИ! ОПИТАХА ДА УБИЯТ СТУДЕНТА!