Протестиращите в София имаха нова цел тази вечер. Те обстреляха сградата на НФСБ.
Около 21:00 часа протестиращите се отправиха на шествие в посока Раковска, където се спряха пред сградата и започнаха да хвърлят домати, айца и цветни жилета. Хвърлена бе и една димка, предаде репортер на Glas.bg.
На шествието днес присъстват много деца с родителите си.
По-рано протестиращите донесоха огромен транспарант, с който призовават протестиращите да се обединят в нов политически проект с хора, които не са участвали в управлението през последните 30 години.
Очаквайте подробности!













Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив
Емилия 08:02, 07.08.2020
Айца? жИлета?