Говорителят на премиера Бойко Борисов Севделина Арнаудова напуска Министерски съвет. Това съобщи самата тя за Нова тв, като уточни, че днес е подала молбата си за напускане.
Припомняме ви, че Арнаудова е дясната ръка на лидера на ГЕРБ и министър-председател, като го придружава по време на пътуванията му из страната и в чужбина.
Като причина да напусне пресцентъра Севделина Арнаудова посочи, че отива в централата на ГЕРБ за подготовка на предстоящите парламентарни избори.
Актът й се случва днес, когато се провежда Националната среща на ГЕРБ в "София Тех Парк", където Борисов свиква актива на партията. Стартът й е в 12 ч. Следете всичко, което се случва там в Glas.bg.
Нейното място като говорител ще заеме Теодора Петрова, която работи от години в МС.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив