Да решаваме сами за район "Северен" и да не оставяме съдбата в ръцете на други. Това заяви кандидатът за кмет на район "Северен" Стоян Даскалов от "Браво, Пловдив".
Той упражни правото си на глас рано тази сутрин в ОУ "Христо Ботев" и призова пловдивчани да гласуват, за да избират кой да управлява техния район и град, защото всеки един е важен за по-доброто бъдеще на района.
Стоян Даскалов от "Браво, Пловдив" отново посочи, че е необходимо да се намерят повече паркоместа, да се поддържат чисти детските площадки, да се отворят повече детски градини в района. Да се отвори поне един музей или галерия, за да се развива културата в район "Северен".
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив