Звездата на националния отбор на България по баскетбол – Божидар Аврамов заяви след успеха над Босна и Херцеговина в двубой от група „К“ от световните квалификации, че той и съотборниците му продължават да вярват в класирането на големия форум и отиват във Франция в търсене единствено на победата.
„През първото полувреме се получи един период, в който започнахме д а играем индивидуално и те успяха да се върнат и ни поведоха на полувремето, Взехме си поуки и на почивката Минчев ни каза какво да направим и успяхме да победим. Успяхме да покажем нашата си игра – отборната и спечелихме. Във Франция не отиваме да се разходим. Победихме ги веднъж и ако играем както в първия мач срещу тях, можем да ги победим. Отиваме за победа“, заяви Аврамов пред БНТ.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие