Григор Димитров записа нова чиста победа от 6:3, 6:4 на Мастърс турнира в Индиън Уелс и достигна до осминафиналите след двусетов успех над Александър Бублик.
Първата ни ракета изигра много силен мач, като владееше инициативата през цялото време и нито веднъж не позволи на казахстанеца да стигне до шанс за пробив.
Следващият опонент на българина ще бъде Джон Иснър, който елиминира аржентинеца Диего Шварцман (7:5, 6:3).
Димитров не записа нито един ас срещу девет на Бублик, но за сметка на това направи само една двойна грешка и бе по-резултатен на сервис (41-36).
Българинът спечели 81% от точките си на първи начален удар (25/31) и реализира два от четирите брейкпойнта, до които достигна (50%).
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ