Мъжът, отнел противозаконно специален автомобил „Ситроен“ пред филиала на Спешна помощ в Бенковски, е установен и задържан от полицаи в Кирково.
Сигнал за инцидента бе подаден в 1:50 часа на 5 януари в полицейското управление. Незабавно са били ангажирани сили за заградителни и издирвателни действия. В 2:45 часа линейката е засечена и спряна в село Добромирци от четирима служители на полицията в Кирково.
Установено е, че 63-годишен мъж е отнел и управлявал автомобила. Извършителят на противозаконното отнемане е задържан за срок до 24 часа в полицейското управление.
Дежурна оперативна група е извършила оглед. Образувано е бързо производство за противозаконно отнемане на чуждо моторно превозно средство. Работата по изясняване на случая продължава разследващ полицай под наблюдението на Районната прокуратура в Момчилград.
Прочетете още
- 08:28 Смърт на велоалея: млада шофьорка връхлетя велосипедисти СНИМКИ
- 19:00 Балет, сълзи и аплодисменти: DS Magnifique подготвя вълшебна галавечер
- 10:00 Новото кръгово на Стара Загора: тук логиката спира, но колите не ВИДЕО
- 18:29 Financial Times откри защо Тръмп внезапно напусна срещата на върха на Г-7